#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Культура

В столиці запрацює «Казковий трамвайчик» з насиченою програмою для дітей

22.10.2019 0 Кочкина Марина 0

Протягом осінніх шкільних канікул в столиці працюватиме "Казковий трамвайчик". Про це повідомили у прес-службі КП "Київпастранс".

Комунальне підприємство «Київпастранс», Департамент транспортної інфраструктури КМДА та Національна бібліотека України для дітей запрошують всіх охочих провести осінні канікули разом із «Казковим трамвайчиком»!

Читання триватимуть із 28 жовтня до 1 листопада з 11:00 до 13:00. Участь зможуть взяти всі юні читачі віком від 3 до 10 років. На маленьких гостей чекатимуть: музичні казки, театралізовані читання, лялькові вистави, майстер-класи, вікторини і ще багато цікавого.

«Казковий трамвайчик» традиційно чекатиме гостей на зупинці біля виходу зі станції метро «Контрактова площа». Вхід за попередньою реєстрацією на сайті бібліотеки: chl.kiev.ua

Для того щоб трамвайчик не опинився переповнений, і бібліотекарі змогли приділити увагу кожному пасажиру, вхід організують за попередньою реєстрацією на сайті chl.kiev.ua.