#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Події

В районі Жулянського шляхопроводу побудують нову залізничну станцію

19.01.2022
Розмістити нову платформу планують між залізничною станцією у Вишневому та станцією Київ-Волинський.

В районі Жулянського шляхопроводу побудують нову залізничну станцію - зображення

Як повідомили у пресслужбі Бучанської райдержадміністрації, вже з 20 січня експерти мають почати розробку ескізного проєкту нової платформи та пішохідних переходів  у районі Жулянського шляхопроводу.

Між тим, 18 січня за участі заступника Голови Бучанської районної державної адміністрації Дениса Денисюка відбулися комісійні обстеження та вибір місця розташування нової пасажирської платформи.

В районі Жулянського шляхопроводу побудують нову залізничну станцію - зображення
В районі Жулянського шляхопроводу побудують нову залізничну станцію - 1 - зображення
В районі Жулянського шляхопроводу побудують нову залізничну станцію - 2 - зображення

Передбачається, що нова платформа допоможе розвантажити  автомобільні маршрути, особливо у ранкові та вечірні години пік. Нову платформу, до того ж, планують розмістити між залізничними станціями в місті Вишневе (3,5 км) і  Київ-Волинський (1,8 км).

"Під час обстеження території обговорили забезпечення потрібної пропускної та переробної спроможності залізничної лінії, можливості розвитку споруд та пристроїв станції на перспективу, безпеку руху поїздів та маневрової роботи, безпеку пасажирів та робітників станції, ув’язку з проєктами розвитку інших видів транспорту в пунктах стикування для безперебійної передачі вантажів та пасажирів, ув’язку з розвитком міста та інших населених пунктів тощо", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, до кінця січня у Києві працюватиме дитяча залізниця. Її вже втретє запустили на зимові канікули для дітей.

Між тим, до кінця січня жителі Василькова можуть безкоштовно їздити у в City Express, який курсує без зупинок від станції Васильків-2 до станції Київ-Пасажирський та у зворотному напрямку.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.