Новини
Україна
Київщина

В партії «Слуга Народу» обрали нового голову

10.11.2019 Оксана Кириленко 0

10 листопада у київському бізнес-центрі «Парковий» відбувався другий з’їзд партії «Слуга Народу».

На з’їзді партія обирали нового голову замість Дмитра Разумкова, який після парламентських виборів став спікером Верховної Ради й більше не може поєднувати ці посади.

Тож новим главою партії «Слуга Народу» обрали першого заступника голови парламентської фракції «Слуга Народу» Олександра Корнієнка. Зазначимо, що він був єдиною кандидатурою на цей пост.

Корнієнко на з'їзді озвучив три ключові пріоритети для політичної сили на найближчі чотири роки.

«Партія повинна займатися конкретними речами за трьома напрямками, які я, як кандидат на посаду глави партії, і хочу запропонувати. Перше — це якісна зміна політики на місцевому рівні, друге — це якісно новий підхід до партійного будівництва і третій — перетворення партії в центр ухвалення головних політичних рішень в країні та підготовки нової політичної еліти для України», — заявив новий лідер партії.

«Партія нового типу — це соціальний ліфт, який буде просувати на національну політичну сцену небайдужих людей, які шляхом поєднання навчання і практики будуть перетворюватися на політиків нового типу... Щоб ліфт [у партії — ред.] працював, партія має бути сексі та «збуджувати» депутатів», — додав він.