В одному з комплексів відпочинку на Броварщині виявлено порушення карантинних заходів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107571559_1357514321125839_8754615771317816168_n.jpg)
Ювенальними поліцейськими Броварського відділу поліції було здійснено рейд до одного з комплексів відпочинку, що розміщений на території Броварського району, з метою виявлення правопорушень відносно неповнолітніх.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107602449_1357514287792509_8869825392938679504_n.jpg)
Під час перевірки поліцейськими було виявлено та задокументовано факт порушення карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
На жаль, попри постійне проведення профілактичної роботи серед населення щодо недопущення порушень правил карантину, дехто досі ігнорує карантинні обмеження, зазначають на сторінці правоохоронців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107934418_1357514281125843_5478689089704712383_n.jpg)
З адміністратором та власником проведено профілактичну бесіду, аби подібних правопорушень у майбутньому не було.
Нагадаємо, що у Броварах затримано наркозбувача та відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 307 Кримінального кодексу України.