В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок
![В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок - зображення](/storage/resized/lg/news/95a927f4-f98a-4e73-b2ef-3ee321521d4b/853581944_big.jpg)
Про це повідомила пресслужба Кагарлицької міської ради. Тож 21 лютого у Шубівці запрацювали новенькі їдальня та харчоблок у місцевій школі.
Тепер діти харчуватимуться у світлій та охайній їдальні. Покращили умови й для працівників харчоблоку – провели ремонт кухні, закупили обладнання для приготування їжі та посуд, нові холодильники, морозильну камеру тощо.
У міськраді підкреслили, що раніше їжу в школі готували в пристосованому приміщенні, яке розташоване неподалік, а вже потім переносили в школу та дитсадок.
![В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок - зображення](/storage/resized/lg/news/95a927f4-f98a-4e73-b2ef-3ee321521d4b/768826244_big.jpg)
Тепер обидва заклади мають у своєму розпорядженні сучасний харчоблок у реконструйованій частині приміщення школи, що відповідає вимогам Держпродспоживслужби.
Реконструкцію приміщення та придбання меблів і обладнання зробили коштом бюджету МТГ. Загалом витратили 1,2 мільйони гривень.
Директор Шубівської школи Тетяна Бучок повідомила, що в перший день харчуватися в школі погодилися 37 учнів. Але вже після того, як діти побачили склад меню та скуштували його, батьки записали ще четверо дітей.
Нагадаємо, у Кагарлику розпочали будівництво нового басейну. Загальна вартість проєкту складає понад 127 мільйонів гривень.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.