Обухів
Суспільство

В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок

22.02.2022
Для їдальні Шубівської школи закупили необхідне обладнання та провели ремонт у харчоблоці.

В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок - зображення

Про це повідомила пресслужба Кагарлицької міської ради. Тож 21 лютого у Шубівці запрацювали новенькі їдальня та харчоблок у місцевій школі.

Тепер діти харчуватимуться у світлій та охайній їдальні. Покращили умови й для працівників харчоблоку – провели ремонт кухні,  закупили обладнання для приготування їжі та посуд, нові холодильники, морозильну камеру тощо.

У міськраді підкреслили, що раніше їжу в школі готували в пристосованому приміщенні, яке розташоване неподалік, а вже потім переносили в школу та дитсадок.

В одній зі шкіл Кагарлицької громади відкрили нову їдальню та харчоблок - зображення

Тепер обидва заклади мають у своєму розпорядженні сучасний  харчоблок  у  реконструйованій частині приміщення школи, що відповідає вимогам Держпродспоживслужби.

Реконструкцію приміщення та придбання меблів і обладнання зробили коштом бюджету МТГ. Загалом витратили 1,2 мільйони гривень.

Директор Шубівської школи Тетяна Бучок повідомила, що в перший день харчуватися в школі погодилися 37 учнів. Але вже після того, як діти побачили склад меню та скуштували його, батьки записали ще четверо дітей.

Нагадаємо, у Кагарлику розпочали будівництво нового басейну. Загальна вартість проєкту складає понад 127 мільйонів гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.