В Обухові пройшов фінал 26-го фестивалю Дружин юних пожежних.
Днями у нашому місті відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60235016_2462383473780466_8571894780169027584_n.jpg)
У Обухівському РЦКД зібрались юні учасники п’яти обласних команд з Богуслава, Миронівки, Обухова, Ірпеня та Вишгорода. Трохи хвилюючись, діти готувались до виступів, а оцінювали їх на заході досвідчені члени журі. Серед них були як фахівці ДСНС так і представники Департаменту освіти КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60119727_2462383453780468_8892516425277636608_n.jpg)
Сам захід - це по суті учнівське КВК на тему протипожежної безпеки. Усім командам були дані однакові завдання. Діти намагалися якнайкраще презентувати свою команду починаючи від презентаційної візитівки і завершуючи більш серйозними конкурсами програми. Кожний виступ суддівство оцінювало за багатьма критеріями. Серед яких враховувався артистизм та кмітливість, хореографічні та вокальні вміння, оригінальність, тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60296720_2462383637113783_4690499321144016896_n.jpg)
У результаті підрахунку балів за кожний конкурс, виокремилась трійка переможців. Так, першість здобули учасники команди з Миронівки «Круті перці», обухівчани з команди «Запал» посіли другу сходинку, а третє місце дісталось одразу двом командам «Коротко і ясно» з міста Ірпінь та «Додай води» з Богуслава. Гран-прі ж отримали учасники команди “FIRE FLASH” з Вишгорода.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60559370_2462383607113786_2828717498969358336_n.jpg)
Усім призерам та переможцям обласного етапу фестивалю вручили грамоти та призи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60809634_2462384080447072_2500358874003931136_n-2.jpg)
фото Головне управління ДСНС України у Київській області