В Обухові посеред білого дня з пасовиська викрали корову
Інформацію про викрадення своєї худоби, господарі розмістили у місцевих онлайн групах, додавши фото самого крадія, якого зафіксувала камера відеоспостереження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70678580_464768037441248_4288346981870338048_n.jpg)
Телицю викрали 7 вересня о 13:30 на мікрорайоні Лукавиця, що у місті Обухів. Наразі невідомо, де вона перебуває і що сталося із твариною. В коментарях місцевих спільнот у Фейсбуці обухівчани стурбовані її долею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70062122_367758300828463_1006108909565378560_n.jpg)
Господарі ж, залишивши свої контакти, просять усіх небайдужих, повідомити про місцезнаходження викраденої худоби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70507747_2556143377809183_6027504665950683136_n-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69587909_2812616508751726_198809693919903744_n.jpg)