Новини
Обухів
Кримінальні новини

В Обухові нелюд вбиває собак

14.05.2019 Кочкина Марина 0

Вже не раз міські зооактивісти рятували напівживих вуличних тварин від людської жорстокості. Проблема із безпритульними чотирилапими наболіла для Обухова. Останній інцидент трапився на мікрорайоні Яблуневий. Там невідомий нелюд неподалік житлових будинків, вбив три собаки і викинув їх тіла у смітник.

На вбитих собаках знайдено рани схожі на постріли. Зоозахисниця - Вікторія Нижник, за даним фактом викликала поліцію. Згодом на місце події прибули правоохоронці, експертна група і державні лікарі Обухова.

Посля ретельного огляду, фахівці дійшли висновку, що немає ніяких стріляних ран. Кров на грудях однієї з тварин була через рани. Можливо, що собак вбивали ударами якимось гострим предметом.

За цими собаками, а це була самка із кількома підростаючими цуценятами, доглядали жінки - волонтери цього мікрорайону. Кажуть, що тварини були завжди привітливими, агресії до людей за ними не помічали.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=601893843620546&id=100013998067441

Ще одну жертву людської жорстокості намагаються врятувати у ветклініці. Ледь жива тварина сама вийшла до людей, їй було важко пересуватися.

«Коли ми стояли із волонтерами, раптом з кущів вийшов третій пес «Дік». Він був наче п'яний, йшов і падав. Ми поїхали в Українку до ветклініки і зробили аналіз на згортання крові. Кров у собаки була як вода. Це говорить про те, що її та інших мертвих тварин, отруїли щурячою отрутою. Зараз пес що вижив, знаходиться під крапельницею, повідомила» - зооволонтер Вікторія Нижник.

Місцеві захисники тварин  роблять все можливе, заради гуманного регулювання чисельності безпритульних собак та котів. Коштів на стерилізацію з міського бюджету виділяється обмаль, а ще олії у вогонь  підливає хвостате поповнення з сусідніх сіл району. Жорстокість, штовхає нелюдів вирішувати проблему безпритульних тварин, через самосуд. Разом з тим, слід пам’ятати, що за жорстоке поводження із тваринами, законом передбачена карна відповідальність. Місцеві зооволонтери  у розпачі, однак  свою боротьбу не припинятимуть.