#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

В Обухові на нелегальній автозаправці провели обшук

15.05.2019 Кочкина Марина 0

Правоохоронці Київщини продовжують перевірку функціонуючих  АЗС у регіоні, а нещодавно вони знайшли порушення у роботі подібного підприємства  на Обухівщині.  

Так, під час досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 та ч. 1 ст. 273 КК України,  Києво-Святошинською місцевою прокуратурою та СВ Обухівського ВП ГУ НП в Київській області, проведено санкціонований обшук на незаконній АЗС у Обухові.

Перевірка показала, що на цьому підприємстві були відсутні  дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на використання устаткування для зберігання і реалізації пального.

Досить часто підпільні автозаправки здійснюють реалізацію скрапленого газу без оформлених належним чином дозвільних документів, що засвідчують походження пального, його якість та виробника. До того ж, функціонування нелегальних АЗС призводить до забруднення земель, атмосферного повітря, створює загрози життю і здоров’ю громадян.

Прокуратура Київської області