В Обухові будують новий наземний пішоходний міст
На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка, в Обухові триває будівництво наземного пішохідного мосту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74525984_799624023804970_1179635045841764352_o.png)
11 листопада підрядною організацією ведуться роботи з монтажу балок. Роботи виконує ПрАТ «Мостобудівельне управління-3». Варто зазначити, що у місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога державного значення Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону Обухова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74601271_799623627138343_7437342584399200256_o.jpg)
Завдяки новозбудованому мосту буде підвищено безпеку руху пішоходів та зменшено кількість дорожньо-транспортних пригод. Цей пішохідний перехід є переходом пандусного типу – в тому числі, для забезпечення можливості комфортного пересування маломобільних груп населення. Довжина мосту становитиме 150 м, ширина – 3 м.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75294187_799623467138359_4877639618985459712_o.jpg)