Новини
Кримінальні новини
Світ-суспільство
За кордоном

В Німеччині заарештували осіб, які готували держпереворот за підтримки рф (ВІДЕО)

Один з ватажків терористів підтримував контакти з російськими офіційними особами.

У Німеччині заарештували 25 підозрюваних у підготовці держперевороту, є ще 27 підозрюваних. Один з ватажків терористів підтримував контакти з російськими офіційними особами.

Члени терористичної організації є представниками правого руху "Громадяни Рейху", який виступав за повалення влади країни. Підозрювані планували збройні напади на державні установи.

За даними прокуратури, терористична організація ставила перед собою мету повалити існуючий держпорядок в Німеччині, замінивши його своєю "формою держави". Серед підозрюваних - німці і один росіянин. Зазначається, що один з ватажків групи вступив в контакт з російськими офіційними особами, які прагнули встановити новий порядок в Німеччині після повалення уряду Шольца.

Посольство Росії в Берліні заперечувало наявність зв'язків з ультраправими терористичними групами.

Нагадаємо, Кулеба закликав Німеччину передати Україні ППО Patriot ще наприкінці листопада. Також Кулеба закликав НАТО нарощувати виробництво зброї, оскільки без цього неможливо буде перемогти на полі бою в довгостроковій перспективі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.