В Ірпінському районі сьогодні обіцяють відновити світло
ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомили, що о 20:27 10 жовтня відбулося пошкодження відразу 4 кабельних ліній 10 кВ на підстанції Ірпінь. Без світла залишились частково 5 населених пунктів - центр м. Ірпінь, смт.Ворзель, м. Буча, с. Михайлівка-Рубежівка та смт. Гостомель.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/dcf363bc6b5f9ff1d1d60b081674a518.png)
« З вечора 10 жовтня ведуться пошукові роботи місця пошкодження, які наразі тривають. Після цього ми перейдемо до відновлювальних робіт. До ліквідації аварії задіяні всі необхідні спеціалісти та спецтехніка»,- розповіли електрики.
Завершити весь комплекс робіт плануємо до 17:00 вечора 11 жовтня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot-1-1.png)
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що кол-центр Київобленерго обзавівся мобільним номером.