Новини
Ірпінь

В Ірпені відкрили меморіальні дошки Героям України Дмитру Гончаренку та Денису Волочаєву


В Університеті державної фіскальної служби України у м. Ірпені відкрили меморіальні дошки студенту Дмитру Гончаренку та Денису Волочаєву, які героїчно загинули на сході України.

В Університеті державної фіскальної служби України, який знаходиться в Ірпені, відкрили меморіальні дошки Героям України, студенту УДФСУ Дмитру Гончаренку та випускнику Денису Волочаєву, які героїчно загинули на сході країни. Про це повідомляється на офіційному сайті УДФСУ.

У публікації зазначено, що урочистості відбулися із дотриманням усіх відповідних протиепідемічних заходів. Окрім керівництва ВНЗ, на заході були присутні в.о. голови Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко, перший заступник голови СБУ – керівник антитерористичного центру Руслан Баранецький, батьки, дружина та син Дениса Волочаєва і батько, діючий учасник ООС, і доньки Дмитра Гончаренка.

Пам’ять Героїв України вшанували хвилиною мовчання, а честь загиблим віддали урочистою стройовою ходою офіцерів ФПМ, яку очолив ректор Павло Пашко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що для учасників АТО/ООС Київщини та членів їхніх сімей розширено перелік соціальних пільг.