Новини
Ірпінь

В Ірпені працівники КП "Муніципальна варта" не впускали журналістів на засідання виконкому (ВІДЕО)


Сьогодні, 2 червня, на порозі будівлі Ірпінської міської ради працівники КП "Муніципальна варта" намагались не впустити на засідання виконкому журналістів. Вони зайшли в будівлю лише після дзвінка редактора "Зорі Приірпіння" Олександра Наказненка до поліції.

Олександр Наказненко, коментуючи ситуацію, пов'язав її з нещодавньою публікацією на сайті "Зорі Приірпіння" статті про кримінальне провадження проти трьох ірпінських чиновників та назвав це пробою перешкоджання його професійній діяльності журналіста.

«Після публікації на сайті «Зоря Приірпіння» інформації про кримінальне провадження проти ірпінських чиновників під назвою «Трьох працівників виконкому віддали під суд!» до мене зателефонував керуючий справами Дмитро Негреша. Він висловлював своє невдоволення цією публікацією, фактично передруком інформації Київської облпрокуратури. Нічого по суті заперечити чи спростувати він не спромігся, лише висловлював своє емоційне невдоволення поширенням згаданої інформації. Гадаю, що цей інцидент зі спробою перешкоджання моїй професійній діяльності пов’язаний з невдоволенням з боку керуючого справами. Але Конституція і законодавство України вищі за розпорядження виконкому і самого Негреші. Що й було доведено до їхнього відома шляхом виклику поліції до будинку на Шевченка, 2А».

Джерело: Зоря Приірпіння