В Ірпені почалися будівельні роботи на подвір'ї першої школи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584432307623.jpg)
Сьогодні, 17 березня, приблизно о 7:30 почалися будівельні роботи на подвір'ї першої школи в Ірпені. Про це повідомив місцевий житель Тарас В'язовченко.
"Тут планується побудувати нові корпусу на 800 дітей. Олександр Маркушин обіцяв зробити це до 1 вересня цього року. Згідно договору з підрядником, роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року", - зазначив В'язовченко. І окремим постом додав, що, виявляється, при будівництві минулого разу спиляли не ті дерева.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200317_101239.jpg)