Новини
Новини Київської області
Головні новини
Ірпінь

В Ірпені на заплаві хочуть побудувати 72 будинки, комунікації не витримують, і це тільки початок (оновлено)


Фірма "Синергія", що належить забудовнику, наближеному до колишнього мера Ірпеня В.Карплюка, ще не побудувала, а вже продає квартири на заплаві річки Ірпінь потенційним інвесторам. До слова, тут планують побудувати 72 будинки (щоправда, ще зранку 12 червня на сайті забудовника їх було 81, див. скрішоти знизу). І це лише перша черга. Планують, та чи побудують?

Тим часом покупцям квартир пропонують прочитати красиві рекламні тексти та переглянути не менш красиві картинки. Але застерігаємо: купуючи квартиру заздалегідь, ви ризикуєте залишитися ні з чим, так як це сталося із понад 1000 сімей, які, за порадою В.Карплюка, купили квартири у мікрорайоні "Благодатний". Детальніше можете дізнатися із відео інвестора, який придбав квартиру на 16-му поверсі ЖК "Панорамний" (побудували тільки кілька поверхів і все "заглохло").

Як знущання звучать слова рекламного тексту: "Ірпінь - одне з найекологічніших передмість Києва. Традиційно вважалось санаторною зоною. Тут і буде розміщуватись Синергія Сіті". Саме вважалось, а не вважається. Екологічним його вже важко назвати, адже триває масова вирубка лісів, та й сама забудова заплави, за словами екологів, - це знищення річки (крім руйнування родючого грунту, сюди ще й регулярно викидають тонни будівельного сміття).

Я вже мовчу про те, що регулярно у всіх районах міста вимикають світло, а вода стала смердючою і брудною, хоча раніше її пили з кранів.

Комунікації Ірпеня розраховані на вдвічі меншу кількість населення, ніж зараз, а, тим паче, ніж планують. Та й водні запаси, на жаль, вичерпні.

Висновок напрошується один: якщо ви хочете жити у місті-привиді без світла і води - купуйте квартири у новому комплексі, тим самим вкладаючи кошти у нові й нові будівництва.

А якщо хочете, щоб на вашій довірі знову заробили мільйони, забудувавши всю Київщину - голосуйте за Карплюка, щоб він пройшов до Верховної Ради і продовжив уникати відповідальності за свої злочини.

П.С. Станом на 16:20 годину 12 червня будинків на сайті стало на 9 менше (а саме: 72), а офісних центрів - на 5 більше.

Скріншот станом на вечір 11 червня 2019 р. Автор: Тарас В'язовченко
Скріншот станом на вечір 12 червня 2019 р. Автор: Юлія Гапон