Новини
Ірпінь
Здоров'я

В Ірпені на COVID-19 захворіли двоє лікарів

03.05.2020 Надiя Проценко 0

Двоє медиків Ірпінської центральної міської лікарні – анестезіолог і хірург – заразилися коронавірусом. Про це повідомив 3 травня на своїй фейсбук-сторінці перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин.

«Сьогодні отримали позитивні результати дослідження на COVID-19. Захворіли наші анестезіолог і хірург, які мешкають в Ірпені та Коцюбинському. Медики не контактували з пацієнтами, у яких був підтверджений коронавірус, тому, скоріш за все, інфікування відбулося побутовим шляхом», – написав чиновник.

Хворі лікарі наразі перебувають в інфекційному відділенні ІЦМЛ. Їх стан стабільний, захворювання проходить у легкій формі.

Повідомляється, що оддразу після отримання результатів аналізів була проведена дезінфекція приміщень лікарні та відбулося посилення санепідрежиму. Уже визначено коло контактних осіб, у яких взяли біологічний матеріал для ПЦР-дослідження.

Щоб попередити розповсюдження коронавірусної хвороби серед лікарів Ірпінської центральної міської лікарні, проведено погоджувальну роботу з Депертаментом охорони здоров’я КОДА та складено план подальших дій.

Усіх громадян посадовець закликав дотримуватись карантину.

Нагадаємо, що 3 травня в Україні зафіксовано 11 913 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. На Київщині коронавірус підтверджений у 784 осіб.