Новини
Ірпінь

В Ірпені депутат-свободівець виявив порушення бюджетного законодавства


Депутат Ірпінської міської ради від партії “Свобода” Роман Погорілий виявив порушення бюджетного законодавства з боку начальниці фінансового управління ІМР Євгенії Данилюк. Повідомляється, що Погорілий вже готує заходи реагування на порушення.

На фейсбук-сторінці опозиційного депутатського об’єднання “Успішна громада” вказано, що Данилюк: “не склала прогноз місцевого бюджету, не прийняла рішення про включення пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів до прогнозу місцевого бюджету і не подала до місцевих державних адміністрацій, виконавчих органів відповідних місцевих рад прогнози відповідних місцевих бюджетів”. Депутати впевнені, що це є причиною не відсутносі професіоналізму (Євгенія Данилюк займає посаду з 2002 року), а недбалості або ж "бажання приховати від громадськості і контролюючих органів реальний стан бюджету Ірпеня і проблеми його наповнення на наступний рік".

Нагадаємо, що питання до ірпінського бюджету виникли на засіданнях виконкому та міської ради, на яких приймались бюджетні питання 1 грудня. Тоді депутат Ярослав Куц ("Європейська Солідарність") заявив, що в пакеті бюджетних рішень влада намагається приховати численні витрати на передвиборчий піар партії “Нові обличчя”.  Зокрема, на об'єкти, збудовані перед самими виборами, на відкритті яких наповну проводилась політична агітація, а також інші піар-заходи, чиновники виділили близько половини бюджеу розвитку. В той час, за підрахунками депутата, до прикладу, на медицину в період пандемії було виділено лише 2% бюджету.