#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Суспільство

В ДСНС пояснили, що робити, якщо зник мобільний зв'язок

06.03.2022
Головною альтернативою мобільного зв'язку залишається стаціонарний телефон, однак наразі переважна частина населення від нього вже відмовилася.

В ДСНС пояснили, що робити, якщо зник мобільний зв'язок - зображення

Як повідомила пресслужба ДСНС, у випадку, якщо у вас зник мобільний зв'язок, немає стаціонарного телефону та не працює інтернет, можна залишатися за зв'язку завдяки використанню мобільних телефонів як засобів радіозв’язку за прикладом рації. 

Для цього на смартфон необхідно попередньо встановити спеціальні месенджери: наприклад, Voxer Walkie Talkie, Walkie Talkie, Two Way: Walkie Talkie чи інші. В такому разі ваше спілкування не буде приватним — його зможе прослухати будь-хто, якщо випадково чи навмисно потрапить на ту саму частоту. Проте так ви можете бути на зв’язку одночасно з усіма учасниками діалогу. 

Для організації такого зв’язку потрібно домовитись з абонентами про частоту або діапазон для спілкування — вони обираються довільно. Радіус дії таких месенджерів — від 60 до 100 метрів, їхня робота найчастіше побудована на Bluetooth, а отже, скажімо, в підвальному приміщенні дальність зв’язку може зменшуватись до кількох метрів.

У разі відсутності будь-якого зв’язку та доступу інтернету засобами телефонного зв’язку є установи: будівлі органів місцевого самоврядування, відділення пошти, пожежно-рятувальні частини, відділки поліції, станції швидкої медичної допомоги, представництва інших силових відомств (Нацгвардія, СБУ, ЗСУ, поліція охорони).

Окрім цього, на випадок, якщо в кризовій ситуації ні у вас, ні у ваших близьких не буде жодних технічних засобів зв'язку, потрібно попередньо чітко домовитись про місце та час зустрічі.

Маленьким дітям варто покласти в кишеню або вшити в одяг записку із повним ім'ям дитини, її батьків чи інших контактних осіб, адресу та телефони; а дітей шкільного віку слід заздалегідь попередити, як діяти в разі відсутності зв'язку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.