#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Пригоди
Київщина-суспільство

В Броварах вандали пошкодили зупинку громадського транспорту

09.08.2019 Руслан Семенець 0

Броварчани, які вранці 9 серпня вийшли на зупинку в районі "Варусу" по вулиці Гагаріна, були неприємно вражені, бо зупинку розтрощили невідомі. Зупинка громадського транспорту, встановлена рік тому, не встояла перед випробуваннями сучасного світу: спочатку її обклеїли всілякими об"явами, потім розмалювали, тепер - купа розтрощеного скла та понівечена конструкція - результат нічних "гулянь" вандалів. Прибиранням осколків скла займалися комунальні служби.

"Зараз по місту встановлено кілька новеньких "розумних зупинок" – але чи потрібні вони, коли в нас таке ставлення до комунального майна? Встановити - це півсправи, навчитися зберегти зроблене – ціла справа. Міська влада намагається зробити місто комфортним, ошатним, озеленити та облаштувати місця для масового відпочинку. Коли любиш своє місто, хочеш зробити його кращим, щоб і містяни і гості міста бачили красу Броварів та гостинність його мешканців. Дуже прикро, що є окремі броварчани, які зухвало все руйнують, не поважають один одного і працю інших людей", - зазначають в Броварській міській раді.

Обставини руйнування зупинки по вулиці Гагаріна з’ясовуються правоохоронними органами, сподіваємось, що особи, які пошкодили зупинку будуть встановлені та покарані.