У супермаркеті Броварів затримали крадія
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-28_09-32-18.jpg)
В місті Бровари під час патрулювання в складі ГРПП було отримано виклик щодо крадіжки продуктів харчування з магазину "АТБ" по вулиці Симона Петлюри,20-А.
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, прибувши на місце виклику було виявлено громадянина 1989 р.н., жителя Рівненської області , який здійснив крадіжку продуктів харчування на загальну суму 350 гривень.
На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 КК України (Крадіжка).