В Броварах судитимуть чоловіка, який стріляв у голову пенсіонерки
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/sud-2-1.jpg)
Встановлено, що раніше судимий, 36-річний уродженець Донецької області перебував на зупинці громадського транспорту у місті Бровари, де побачив пенсіонерку та вирішив вчинити вбивство з корисливих мотивів.
"ПОГЛЯД" писав раніше про цей випадок.
Обвинувачеий підійшов ззаду до жінки, яка перебувала на зупинці громадського транспорту, дістав із-за поясу штанів травматичний пістолет марки “Форт 17-Р”, калібру 9 мм. Р.А., який носив при собі, при цьому, діючи умисно, бажаючи настання негативних наслідків у виді смерті потерпілої, з метою заволодіння її особистим майном, здійснив із вказаного пістолету постріл у голову потерпілої.
Внаслідок отриманого поранення пенсіонерка впала на тротуар, а обвинувачений взяв її сумку, де знаходились 3000 гривень, пенсійне посвідчення, свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та разом з викраденим майном покинув місце вчинення злочину.
На щастя, жінка не померла, а лише отримала тілесні ушкодження у виді кульового проникаючого поранення голови.
За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури, досудове розслідування кримінального провадження за обвинуваченням чоловіка у вчиненні злочину передбаченого, ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів) КК України, завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Вирок суду зловмисник очікуватиме під вартою.