#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Світ-суспільство

В Австрії почнуть щепити п’ятирічних дітей

16.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Вакцинуватимуть маленьких австрійців значно меншою дозою, аніж дорослих.

Про це повідомило видання wien.orf.at.

Не дочекавшись, схвалення Європейського агентства з лікарських засобів, в австрійському Відні розпочали вакцинації дітей віком від 5 до 11 років. Місцеві медики сподіваються, що відповідне схвалення вони отримують вже наступного тижня, 24 листопада.

Враховуючи чималий попит, щепити дітей вже почали. Також відомо, що наразі вакцинація буде «необов’язковою», але вже існує 9 тис. замовлень на дитячі щеплення від коронавірусу. Проте було прийнято рішення, що поки на пілотному етапі вакцинуватимуть не більше 200 дітей в день.

Маленьким австрійцям вводитимуть значно меншу, ніж дорослим, дозу вакцини Pfizer. Перед щепленням дитину обов’язково має оглянути педіатр, який, враховуючи фізичний стан та вагу дитину, визначатиме, якою саме буде ця доза.

Як повідомляв «Погляд», на Київщині вакциновано від COVID-19 вже понад півмільйона людей. Варто зазначити, що вакцинація в 11 разів зменшує ризик смертності від «Дельта».

Нагадаємо, Зеленський обіцяє по 1000 гривень кожному, хто вакцинується проти коронавірусу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.