#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном

В Алмати знайшли таємні поховання (ВІДЕО)

21.01.2022
Точне місцезнаходження поховань не розголошується.  

В Алмати знайшли таємні могили можливих учасників протестів. Про кількість тіл не повідомляють.  

Цю інформацію підтвердили у міській поліції, повідомляє Укрінформ з посиланням на Радіо Азаттик.

"Таємні поховання проводилися для того, щоб ускладнити ідентифікацію учасників заворушень", - заявила офіційний представник департаменту поліції Алмати Салтанат Азірбек.

Водночас президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв на одному із засідань Ради заявив, що протестувальники "нападали вночі на морги, вивозили тіла", а також  "забирали загиблих прямо з поля бою".

Нагадаємо, 2 січня в Казахстані розпочалися акції протесту, мешканці виступили проти високих цін на паливо. Вранці 5 січня президент країни Касим-Жомарт Токаєв відправив уряд у відставку.

Лише на початку заворушень у Казахстані повідомлялося про понад півтори сотні загиблих. Більш як 8 тисяч було затримано під час акцій протесту та заворушень у Казахстані.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.