#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Здоров'я
Україна-суспільство

В аеропорту «Бориспіль» з’явився пункт тестування на COVID-19

28.01.2021 Надiя Проценко 0

Відтепер пасажири міжнародного аеропорту «Бориспіль» можуть безпосередньо перед вильотом пройти експрес-тестування на коронавірус на 2-му поверсі терміналу D.

фото - міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Вартість послуги коливається від 700 до 800 грн, оскільки тестування проводять кілька лабораторій, кожна з яких визначає вартість індивідуально.

У пресслужбі аеропорту повідомляють, що процедура не займає багато часу. Вже через 20 хвилин можна отримати результат у паперовому вигляді українською та англійськими мовами.  

фото - freepik.com

Поява пункту тестування зумовлена введенням Нідерландами нових правил в’їзду. Подорожуючи до цієї країни або маючи пересадку в Амстердамі, від пасажира вимагається не лише наявність ПЛР-тесту при перетині кордону, а й результат експрес-тесту, зробленого максимум за 4 години до посадки на літак. Такі нововведення, на думку уряду Нідерландів, мають знизити кількість поїздок у країну.

фото - freepik.com

Також у пункті тестування аеропорту «Бориспіль» можна зробити ПЛР-тест на COVID-19. Його вартість коливається від 890 до 1400 грн залежно від обраної лабораторії.

«Погляд» раніше писав, що Україна отримала 1,2 млн ПЛР-тестів.

Дізнайтесь більше про унікальну розробку вчених: спрей, здатний вбити коронавірус за 1 хвилину.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.