#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Буча

Ув’язнених у Бучі незаконно помістили на 14 діб у брудний ізолятор

20.05.2019 0 Гапон Юлія 000

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури за результатами перевірки в державній установі «Бучанська виправна колонія» (№85)» виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства при накладенні на засуджених дисциплінарних стягнень та створення засудженим необхідних житлово-побутових умов, що відповідають правилам санітарії та гігієни.

Так, адміністрацією вказаної установи в порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства двох засуджених протиправно поміщено до дисциплінарного ізолятора на 14 діб.

Крім того, перевіркою виявлено факт утримання в’язнів у камері дисциплінарного ізолятору, яка не відповідала правилам санітарії та гігієни, в той час як в установі були наявні вільні камери, які відповідають встановленим вимогам.

Реагуючи на зазначені порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою скеровано вказівку начальнику виправної колонії з вимогою вжити заходів до усунення порушень законодавства, причин та умов, що їм сприяли.

За результатами розгляду даної вказівки двох засуджених негайно звільнено з дисциплінарного ізолятора, ще двох – переведено до камери, яка відповідає правилам санітарії та гігієни.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Фото: Центр інформації про права людини