#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Уряд хоче підтримати молодих фермерів

02.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 2 вересня, на засіданні Кабміну були ухвалені рішення, спрямовані на розвиток українського АПК.

фото Урядового порталу

Рішення, прийняті урядом, стосувалися низки аспектів діяльності агропромислового комплексу.

Зокрема, як повідомив Урядовий портал, Кабмін схвалив проект закону, яким передбачено зміни до законодавства в частині підтримки фермерських господарств.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернув увагу на підтримку молодих фермерів, зауваживши, що  у найближчі роки, кількість таких господарств має зрости щонайменше вдвічі.

«Серед основних новацій, які ми пропонуємо — законодавчо визнати пріоритетність державної підтримки фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років. Бо у нас зараз більше 30 тисяч активних фермерських господарств і лише близько 500 з них очолюють молоді люди. Також ми пропонуємо чітке унормування складу земельних ділянок фермерських господарств та перелік отримувачів допомоги, що дасть змогу збільшити кількість одержувачів державної підтримки, зокрема на тих господарів, які орендують землі», — зауважив Шмигаль.

Як повідомляв «Погляд», в Україні планують запустити е-трудові книжки.