#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Укрзалізниця звільнить працівників, які допустили побиття жінки у поїзді Маріуполь – Київ

04.08.2020 Александр Чернышенко 0

Із займаних посад звільнять провідника вагона, у якому сталось побиття, начальника поїзда, інструктора поїзних бригад, старшого майстра вагонного депо резерву провідників та заступника начальника Маріупольського вагонного депо.

Фото: glavcom.ua

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

На думку керівництва Укрзалізниці, ці службові особи проявили недостатній професійний рівень і допустили ряд порушень.

Службове розслідування інциденту з’ясувало, що на станції П’ятихатки-Стикові, скориставшись відсутністю провідника на робочому місці, зловмисник самовільно увійшов до вагона №3 поїзда №9/10 Київ — Маріуполь і зайняв вільне місце.

Згодом, близько 3:30, до провідника вагона №4 звернулася побита зловмисником пасажирка Анастасія Лугова з проханням про допомогу, але провідники не надали їй належної передбаченої допомоги.

У повідомленні зазначається, що усіх провідників додатково проінструктували про недопущення таких ситуацій в майбутньому, а дотримання їхніх посадових обов'язків буде жорстко контролюватись.

У залізничному відомстві ще раз наголосили на необхідності поновлення супроводу поїздів далекого сполучення поліцейськими для безпеки пасажирів.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що чоловік, який напав на жінку у поїзді Маріуполь – Київ, їхав без квитка.