#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на ще чотири поїзди

16.06.2020 Александр Чернышенко 0

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на ще чотири поїзди далекого сполучення: Запоріжжя — Ужгород, Харків — Івано-Франківськ, Харків — Ужгород та Київ — Херсон. Вони почнуть курсувати з 19 червня, а квитки можна придбати вже зараз. Також збільшать періодичність курсування трьох поїздів, які прямують в напрямку Причорномор’я.

Про це йдеться у повідомленні залізничного відомства.

Поїзд №17/18 Харків — Ужгород відправиться з Харкова 19 червня, з Ужгорода 20 червня.

Поїзд №4/3 Запоріжжя — Ужгород із Запоріжжя здійснить рейс 20 червня, у зворотньому напрямку з Ужгорода — 21 червня.

Поїзд №15/16 Харків — Івано-Франківськ вирушить із Харкова 20 червня, з Івано-Франківська 21 червня.

Поїзд №768/767 Київ — Херсон відправиться з Києва 19 червня, з Херсона – 20 червня. Зазначені поїзди курсуватимуть через день

Збільшать також періодичність курсування трьох поїздів у морському напрямку: з 18 червня поїзд №106/105 Одеса — Київ, з 20 червня поїзд №102/101 Київ — Херсон та з 1 липня №12/11 Київ — Новоолексіївка курсуватимуть щоденно. Крім того, в Укрзалізниці вивчають можливість призначення найближчим часом поїзда №145/146 Київ — Ізмаїл.

З 18 червня з’явилась також можливість перевезти до чи з Одеси авто у вагоні-автомобілевозі: у складі поїзда №106/105 Одеса — Київ буде включений спеціальний вагон.

В Укрзалізниці нагадують, що для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні одягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. Пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. У поїздах тимчасово не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби, а окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у вестибюлі залізничного вокзалу Києва встановлять ескалатори за 10 млн грн.