#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Укрзалізниця може вже у серпні відновити повноцінний рух потягів

10.07.2020 Александр Чернышенко 0

На даний час Укрзалізниця вже відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських потягів. Якщо ж епідемічна ситуація в Україні покращиться, Укрзалізниця голова в серпні повноцінно відновити залізничне пасажирське перевезення.

Фото - pixabay.com

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Західної України.

«Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні», — зазначив Юрик.

Зараз до залізничної станції Львів курсує 17 поїздів далеко сполучення та 10 приміських, при цьому діють обмеження щодо кількості розміщення пасажирів у вагонах. Це 2 пасажири в купе та СВ, у плацкартних — у шаховому порядку.

«Але навіть із цими обмеженнями населеність поїздів складає близько 90%. У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів», — повідомив очільник залізничного відомства.

Іван Юрик наголосив на дотриманні санітарних норм під час подорожей залізницею та перебування на вокзалах. За його словами, найбільше порушень санітарних норм фіксується у приміських поїздах. У таких випадках, якщо пасажири не реагують на зауваження, залізничники вимушені викликати поліцію.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв, що на Центральному вокзалі Києва встановлять системи термоскринінгу, а у приміських електричках, за повідомленням фастівського депутата, не дотримуються безпечної відстані.