#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Київщина-суспільство
Київ

"Укрзалізниця" запустила електричку з Василькова до Києва: розклад руху поїздів (ВІДЕО)

29.12.2021
Курсуватимуть приміські потяги майже щогодини.

"Укрзалізниця" запустила електрички із Василькова до Києва. Курсуватимуть 18 приміських електропоїздів між Києвом та станцією Васильків-2 щодня та майже щогодини. Зазначений маршрут став частиною проєкту Kyiv City Express. Про це повідомили на сайті перевізника.

"11 кілометрів – саме стільки залізничних колій потрібно було електрифікувати та відремонтувати для того, щоб з’єднати столицю з одним із ключових міст у багатомільйонній київській агломерації. Ми очікуємо, що у будні пасажиропотік на маршруті досягатиме відмітки 5–7 тисяч пасажирів на добу. Київщині потрібні такі проєкти, як Kyiv City Express, Київська обхідна дорога. Вони допоможуть розвантажити Київ від найбільших у Європі заторів. Допоможуть пасажирам нарешті почати планувати власний час подорожі".

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков

В рамках реконструкції дільниці Васильків – Васильків-2 було встановлено 258 опор та електрифіковано 11 км колій, модернізовано 4 залізничні переїзди, капітально відремонтовано понад 10 км колій, укладено майже 9 км плітей безстикової колії та розчищено смугу відведення від дерев та іншої рослинності. Натомість на дільниці облаштували сучасну мікропроцесорну систему стрілок та сигналів.

Тепер із Василькова до Києва доїхати можна буде менше ніж за годину. А окремі ранкові приміські потяги доїжджатимуть до столиці взагалі за 37 хвилин.

Нагадаємо, електрифікацію ділянки з Василькова-1 до станції Васильків-2 завершили минулого тижня, тоді ж стало відомо, що перші потяги звідти до столиці мають почати курсувати наприкінці року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.