Новини
Україна

Укрпошта оголосила про випуск марки "Зброя Перемоги. Світ з Україною" (ВІДЕО)

Авторами марок стали втори художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

Генеральний директор акціонерного товариства "Укрпошта" Ігор Смілянський оголосив випуск марки "Зброя Перемоги. Світ з Україною".

Про це глава Укрпошти повідомив у Telegram.

"Наприкінці минулого тижня ми усі із задоволенням спостерігали за тим, як ракети Storm Shadow перетворились на "хоть камни с неба" та влучили у штаб тимчасово розквартированого флоту росії у нашому Криму. Ну, і Президент привіз чергові подарунки від наших іноземних партнерів. Тому, думаю, варто подякувати їм за допомогу. На честь цього Укрпошта оголошує випуск марки "Зброя Перемоги. Світ з Україною". Новий благодійний поштовий блок (збираємо на дрони), на який ми відкриваємо передзамовлення сьогодні, включає зображення культових Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. Назви, які відтепер знайомі усім. Назви, які з острахом та заздрістю звучать на пропагандистських каналах, бо усі знають, як ця техніка показує себе у бою".

Він розказав, що марку створено командою Укрпошта за сприяння Офісу Президента України, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.

Передзамовлення можна оформити вже зараз, а придбати у відділеннях – із 29 вересня.

Також Смілянський розповів, що ракетка серія марок з ATACMS, Storm Shadow, Taurus тощо "обов’язково буде, але трохи згодом".

Нагадаємо, Укрпошта на гроші, зібрані від продажу марки із псом Патроном, відновила вольєри для тварин Гостомельського притулку, який був зруйнований через ворожі обстріли.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.