Новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Українців попередили про можливість придбання небезпечної для здоров'я курятини

15.01.2021 Дар'я Сафронова 0

У курячих крильцях, що експортувались з Польщі, знайшли Salmonella.

Фото: Держпродспоживслужба

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зазначається, що було виявлено Salmonella (presence/25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща до Королівства Данія та України. Разом з тим, відповідно до з рахунку-фактури, із Польщі було направлено заморожену курячу печінку до українського ТОВ "Агропобутсервіс".

"Ці харчові продукти мають бути вилученні з обігу. У строк не більше двох робочих днів оператор ринку має письмово поінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з цим харчовим продуктом", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв "Погляд", у Києві фальсифікують майже 13% молочних продуктів. У 22 зразках молока та молокопродуктів було виявлено невідповідності нормативним документам. Також ми писали, що вино незабаром подорожчає: таким чином уряд хоче підтримати національних виробників.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.