Суспільство
Технології
Україна-суспільство
За кордоном

Українські водійські права та техпаспорт з’являться в польському застосунку mObywatel

Відбутися це має до кінця року.

Українські водійські права та техпаспорт з’являться в польському застосунку mObywatel - зображення

Українські водійські права та техпаспорт зявляться в польському застосунку mObywatel. Таку новину анонсував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у понеділок, 22 серпня, за підсумками спільного брифінгу з Янушем Цешинським, урядовим уповноваженим з питань кібербезпеки Польщі.

"Підтримка Польщі колосальна. Від початку повномасштабної війни мільйони українців у Польщі користуються цифровою посвідкою Diia.pl у застосунку mObywatel. Наприкінці липня Diia.pl здобула офіційний статус цифрової посвідки на проживання. Тепер маємо кросдержавний шеринг документів. Попереду — ще більше спільних проєктів", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За словами міністра, це перший кейс у світі, коли дві країни проводять обмін цифровими документами в застосунках. Також це дасть можливість українцям, які були вимушені виїхати до Польщі, додати цифрове водійське та техпаспорт з Дії у mObywatel і використовувати цифрові документи на рівні з паперовими.

Крім того стало відомо, що відбутися це має до кінця року.

Також читайте в матеріалі "Погляду" про те, хто може скористатися новою послугою Дії "єВідрядження".

Нагадаємо, у застосунку "Дія" протягом місяця анонсовано появу близько 10 нових послуг та документів. Зокрема, на початку липня в Дії запустили бета-тест пенсійного посвідчення та е-посвідки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.