#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Культура
Події

Українські дизайнери представлені на легендарній локації в Мілані

09.04.2019 0 Косянчук Інна 0

Сім українських брендів беруть участь у Milan Design Week 2019

З 7 по 14 квітня у Мілані – визнаній столиці європейського інтер’єрного дизайну – проходить  міжнародна виставка дизайну Milan Design Week’19. Цього року вперше на цьому масштабному івенті у приміщенні експо-майданчику Superstudio PIU, розташованому на Via Tortona, 27 на спільному стенді українська дизайн-платформа Prostir 86 за підтримки Українського інституту презентує вітчизняний проект MODERN_ISM. Це підбірка дизайн-продуктів семи українських брендів, які переосмислюють ідеї модернізму через найрізноманітніші техніки й матеріали - від традиційних до сучасних.

Відвідувачам з усього світу представлені прикраси, інтер’єрний декор, арт-об’єкти, кераміку, меблі, лампи й килими від Наташа Єгорова (TASHA ORO), Євген Пукліч (container.studio), Оксана Левченя (OLK manufactory), Маша Рева (Masha Reva X NADIIA), Катерина Соколова (NOOM), Колектив дизайнерів SVOYA studio, Юрій Ринтовт (Ryntovt Design). Українські дизайнери презентують свої розробки на легендарній локації - в Superstudio Più - і вже зустрічають відвідувачів Міланського тижня дизайну!

ДОВІДКА Український інститут — державна установа, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Інститут був створений у 2017 році у сфері управління Міністерства закордонних справ.

Джерело: Український інститут