Новини
Російсько-Українська війна

“Україні потрібні F-16”: Залужний опублікував відео про роботу української авіації (ВІДЕО)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео та написав “Україні потрібні F-16”. Літаки потрібні для завдання більш ефективних ударів по російським цілям, крім того, ЗСУ готові швидко їх опанувати. https://www.online.ua/

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний викла в відео, у якому було зазначено навіщо Україні потрібні західні літаки F-16 і яку користь вони представлятимуть в російсько-українській війні.

У сюжеті командир бригади тактичної авіації Олексій Манюшкін заявив, що літаки МіГ-29, які наявні в Україні зараз не були призначені для боротьби з БПЛА типу “шахедів”, адже їх ще не існувало.

Він додав, що такі винищувачі є вже застралілими та значно ефективнішими будуть F-16 американського виробництва.

"Літак МіГ-29, будемо казати правду, він вже морально застарів. F-16 може застосовувати всю номенклатуру західного озброєння, яке є на озброєнні у країн НАТО".

Відомо, що зараз Україна використовує західні зразки зброї, такі як протирадіолокаційні ракети HARM.

Проте Манюшкін наголосив, що її ефективність буде набагато вищою, якщо застосовувати її з F-16.

Він також додав, що ЗСУ настільки мотивовані, що готові в найкоротші терміни опанувати будь-яку західну техніку, щоб наблизити нашу перемогу.

Пілот бригади тактичної авіації також додав, що F-16 можна буде застосовувати для знищення морських, наземних і повітряних цілей.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що українській армії потрібно щонайменше 200 літаків F-16, щоб сформувати 4-5 бригад, що дасть можливість авіації України перехопити ініціативу у повітрі й розгромити війська РФ якомога швидше.

22 березня генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни Заходу можуть почати передачу винищувачів F-16 Україні, оскільки ніякої категоричної відмови від цього ніхто не робив.

Незважаючи на відмову президента США Джо Байдена від поставок Україні F-16, Столтенберг все ж не виключив передачі Україні американських винищувачів.

Вас також можуть зацікавити такі новини: