Новини
Суспільство
Україна-суспільство
За кордоном

Українцям за кордоном: корисна інформація на одному ресурсі

21.06.2022
Разом здолати випробування війни – на це нині направлені зусилля українців на усіх фронтах: на передовій та в тилу. Одним об’єднаним строєм – добрими справами та коштами, зі зброєю в руках або зі зброєю-словом – українці відстоюють своє та своїх.

Українцям за кордоном: корисна інформація на одному ресурсі - зображення

Допомогти своїм – тим, хто впродовж останніх пекельних ста з лишком днів прийняв, можливо, найважче в своєму житті рішення – рятуватися від війни за кордоном, вирішили волонтери українського простору добра Goodacity.org.

Ми хочемо запевнити усіх українців, котрі зараз вимушено не в Україні, що вони – не самі, – кажуть волонтери простору. – Відчуття єдності і дружнього плеча, безпеки та впевненості у завтрашньому дні для усіх тих, кого війна витіснила із Батьківщини, у кого забрала рідний дім – дуже важливе. Тому ми створили вебсайт для українців за кордоном.

На ньому – перевірена та офіційна, максимально корисна інформація про те, що насамперед важливо для людей, які опинилися у новій і зачасту незнайомій країні: пошук житла та роботи, інформація про оформлення документів, соціальну та медичну допомогу, вивчення мови та освіту для дітей, а також – Facebook-групи та телеграм-канали допомоги і гарячі телефонні лінії. Загалом на сайті є інформація про п’ятнадцять країн Європи, куди найчастіше виїжджають наші земляки і які підтримують їх, надаючи прихисток: Польща, Німеччина, Чехія, Румунія, Латвія, Литва, Естонія, Італія, Іспанія, Франція…

Ми радіємо, коли наша робота стає у нагоді нашим землякам, і щасливі, коли знаходимо однодумців та соратників на цій ниві – нам часто пишуть українці, котрі, опинившись за кордоном, зорганізувалися у спільноти допомоги один одному або створили інформаційні ресурси по тій чи іншій країні. Це надихає і показує, що разом ми – сила! Війна Росії проти України триває, і все більше українців потребують найрізноманітнішої допомоги – як в межах країни, так і за кордоном. Розповідайте про наш сайт тим, кому буде корисною зібрана на ньому інформація та долучайтеся до його наповнення. Об'єднавшись, ми допомагаємо одні одним і тим, хто потребує допомоги!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.