#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Україна-суспільство

Україна в усіх 116 посольствах і консульствах ввела електронну чергу

30.09.2020 0 Кочкина Марина 0

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що міністерство завершило підключення всіх 116 консульств і посольств України за кордоном до системи запису в онлайн-черги в тестовому режимі.

Про тестування послуги онлайн-черги повідомляє Іnterfax-Україна.

фото Dmytro Kuleba

«Тепер усі 116 консульств і посольств України мають цей зручний інструмент. Тепер не треба приходити громадянам навмання для того, щоб отримати послуги. Можна завчасно записатися, отримати своє вікно, відправити документи для їх попереднього розгляду», - сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в середу.

Завдяки електронній черзі МЗС зможе накопичувати big data - великі дані: краще оцінювати потреби громадян, навантаження на консулів й оптимізувати роботу консульських відділів. Також серед головних її переваг є економія часу для громадян.

фото з відкритих джерел

«По-друге, це безпека наших громадян в умовах пандемії. Жодного скупчення людей, все буде дуже врегульовано. По-третє, це викорінює корупцію, оскільки вже людина подає документи онлайн, співробітник заздалегідь бачить, чи всі документи подано, чи належним чином вони оформлені, мінімізовано так званий людський фактор, і на вході до посольства ніхто вас не смикатиме за руку з пропозицією посприяти в поданні документів», - пояснив Кулеба.

Міністр додав, що МЗС не збиратиме приватних даних, якими не хочуть ділитися громадяни, а всі отримані дані використовуватимуть для подальшого підвищення якості сервісів МЗС.

Раніше «Погляд» повідомляв про поради українцям від МЗС у зв’язку з ескалацією на Близькому Сході.

Читайте також про майже 9 тисяч громадян України, які хочуть повернутися в Україну.