Головні новини

Україна перемагає на ХХ зимових Дефлімпійських іграх-2023

Результати п'ятого змагального дня та всі українські призери на Дефлімпійських іграх-2023.

Україна перемагає на ХХ зимових Дефлімпійських іграх-2023 - зображення

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Лише 3 дні залишилось до завершення ювілейних ХХ зимових Дефлімпійських ігор, які 2 березня розпочались у турецькому Ерзурумі та триватимуть до 12 березня.

Національна дефлімпійська збірна команда України на цю мить має вже 16-ть високих нагород і лідирує у загальнокомандному заліку серед 36 країн-учасниць.

Наразі у збірної 8 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі та перше місце на Дефлімпіаді-2023.

Найпотужніше від дефлімпійської команди України виступили українські лижники. У їхньому здобутку – 7 золотих, 4 срібні та 2 бронзові нагороди та вперше за всю історію участі українських спортсменів у зимових Дефлімпійських іграх чоловічій збірній команди України з лижних перегонів двічі вдалося зайняти весь дефлімпійський п’єдестал ХХ зимових Дефлімпійських ігор, не залишивши суперникам жодного шансу (дистанції:15 км (класичний стиль) та 15 км (масовий старт)). І це направду потужний результат!

Ще однією унікальною перемогою України стала золота нагорода Дефлімпіади у командних змаганнях з керлінгу - дабл мікст - у складі представників Плесканки Михайла та Якимець Катерини. Це перша нагорода України в керлінгу!

А також не менш яскравою була перемога України в дебютному на цій Дефлімпіаді виді змагань у шахах – командний залік мікст (швидка гра рапід), де представники українських шахових команд здобули 2 та 3 місце. Команда України 1 була дуже близькою до золотої медалі, але поступилась збірній команді Польщі.

Ще продовжуються змагання у керлінгу та шахах, які наразі змагаються у групових турнірах за вихід у півфінали та фінали. Змагання у цих видах спорту триватимуть до 11-12 березня.

Також сьогодні змагатимуться спортсмени у гірськолижному спорті, у яких ще буде 2 старти на ХХ зимовій Дефлімпіаді.

Нещодавно, ірпінчанка Ольга Лящук здобула срібло на змаганнях із стронгспорту - Arnold Strongwoman Classic 2024

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.