Новини
Україна

Україна оголосила про створення альянсу з Польщею та Британією (ВІДЕО)

Київ, Лондон і Варшава офіційно оголосили про започаткування нового тристороннього формату українсько-британсько-польської співпраці.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оголосив про створення альянсу з Британією та Польщею.

Про це інформує Міністерство закордонних справ України.

“Тристоронній альянс буде посилювати економічну, торговельну та енергетичну співпрацю України, Польщі та Великої Британії. Він також сприятиме захисту України від російської агресії. Такий формат стане дієвою запорукою миру, безпеки і розвитку в Європі”, – підкреслив міністр.

У спільній заяві йдеться про те, що Велика Британія та Польща стоятимуть пліч-о-пліч з українським народом у зусиллях із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Дмитро Кулеба заявив, що окрему увагу три країни будуть приділяти підтримці "Кримської платформи".

Також посилять співробітництво з питань кібер- та енергетичної безпеки.

Нагадаємо, першою з ініціативою запровадження тристороннього формату співпраці виступила саме Україна.

Дивіться більше відео про погляд Британії на ситуацію в Україні за посиланням. Також пропонуємо до перегляду відео про погляд Польщі на російсько-український конфлікт.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.