Україна - четверта у жіночій естафеті з біатлону
У німецькому Оберхофі в рамках першого етапу Кубка IBU пройшла естафетна гонка серед жінок, де українки посіли четверте місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/124840.jpg)
Збірну України представили Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Катерина Бех та Анна Кривонос. Про це повідомляє biathlon.com.ua
Переможцем жіночої естафети стала збірна Росії у складі Валерії Васнецова, Анастасії Гореевой, Анастасії Шевченко і Тетяни Акімової. Друге місце зайняла команда Швеції, поступившись росіянкам 37 секунд, а трійку кращих замкнули німкені з відставанням в 1 хвилину і 9 секунд.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/124842.jpg)
Четверте місце в гонці взяла збірна України. Від подіуму команду відокремило 18 секунд, хоча українки не поцілили на один раз менше, аніж німкені. Крім цього, вони уникли штрафних кіл і використовували 5 додаткових патронів.
Нагадаємо, "Погляд" писав, що 18-річна українська тенісистка Марта Костюк наразі займає у рейтингу WTA (Жіночої тенісної асоціації) 99-ту сходинку.
Як повідомляв раніше "Погляд", для спортсменів Київщини 2020-й став врожайним на медалі. Протягом минулого року спортсмени здобули 1290 медалей на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, з яких 501 золота, 392 срібних, 397 бронзових.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.
Фото: biathlon.com.ua