Україна-суспільство

Україна - четверта у жіночій естафеті з біатлону

У німецькому Оберхофі в рамках першого етапу Кубка IBU пройшла естафетна гонка серед жінок, де українки посіли четверте місце.

Збірну України представили Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Катерина Бех та Анна Кривонос. Про це повідомляє biathlon.com.ua

Переможцем жіночої естафети стала збірна Росії у складі Валерії Васнецова, Анастасії Гореевой, Анастасії Шевченко і Тетяни Акімової. Друге місце зайняла команда Швеції, поступившись росіянкам 37 секунд, а трійку кращих замкнули німкені з відставанням в 1 хвилину і 9 секунд.

Четверте місце в гонці взяла збірна України. Від подіуму команду відокремило 18 секунд, хоча українки не поцілили на один раз менше, аніж німкені. Крім цього, вони уникли штрафних кіл і використовували 5 додаткових патронів.

Нагадаємо, "Погляд" писав, що 18-річна українська тенісистка Марта Костюк наразі займає у рейтингу WTA (Жіночої тенісної асоціації) 99-ту сходинку.

Як повідомляв раніше "Погляд", для спортсменів Київщини 2020-й став врожайним на медалі. Протягом минулого року спортсмени здобули 1290 медалей на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, з яких 501 золота, 392 срібних, 397 бронзових.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.