Учні велошколи "Промінь" з Білої Церкви - чемпіони України
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70261940_2561326593923382_5683533783324688384_n.jpg)
У Тернополі завершився V відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній груповій гонці, індивідуальній гонці на час та гонці "критеріум" в категоріях юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата та XXV велосипедні перегони пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка.
![Командний чемпіонат України з велоспорту, Тернопіль. Фото](https://sport-koda.org/sites/default/files/69829559_2561326963923345_2376456858585006080_n.jpg)
Змагання проводилися в індивідуальній та груповій гонках протягом трьох днів, з 6 по 8 вересня. Випробовували свої сили юнаки і дівчата 15 областей України. Загалом участь взяли 25 команд, у складі понад 200 професійних велосипедистів, в тому числі і представники Київщини.
![Командний чемпіонат України з велоспорту, Тернопіль. Фото](https://sport-koda.org/sites/default/files/69901463_2561326903923351_8935646985080274944_n.jpg)
Учні велошколи "Промінь" (Біла Церква) стали чемпіонами командного чемпіонату в груповій гонці: Віра Денисюк, Тетяна Зварич, Анастасія Рубленко, Оксана Зварич, Рустам Черепанов, Олександр Лазаренко, Олег Сорочинський, Ілля Гоц, Іван Калмиков та Олександр Стахів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70626629_2561326780590030_2267544712820817920_n.jpg)