Учень з Броварів здобув Гран-прі обласного фестивалю
4 березня 2020 року в школі мистецтв міста Українка, що на Київщині, відбувся ХХІІІ обласний конкурс в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют» секції вокально-хорового мистецтва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/DSC_0116.jpg)
Броварську міську дитячу музичну школу представляв учень 8-го класу – Юрій Страхов, який здобув Гран-прі фестивалю. (Викладач Роман Страхов, концертмейстер Ірина Савінська).