У жовтні в столиці виступатиме Стінг
Легендарна зірка знову приїде до України. Влітку музикант розпочинає свій тур Європою, де виступить на концертних майданчиках та фестивалях. А вже восени – 6 жовтня - він представить своє шоу My Songs у Києві у Палаці спорту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84_main.jpg)
Концертна програма артиста складається з пісень, написаних протягом усієї його кар’єри. Всіма улюблені композиції - Fields of Gold, Shape of my Heart, Roxanne, Demolition Man та інші перенесуть шанувальників в минуле.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/sting-beteuert-alkohol-kann-ihm-nichts-anhaben-1558877707.jpg)
Продаж квитків на концерт музиканта розпочнеться 18 лютого. Нагадаємо, минулого разу Стінг виступив у Києві у листопаді 2018 року.