У Згурівці хочуть переобладнати гуртожиток в житловий будинок
Мова йде про приміщення гуртожитку Згурівського професійного ліцею, яке знаходиться по вул. Українська, 51.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/110288687_609467166614293_3454635608974338805_o.jpg)
Справа в тому, що будівля знаходиться майже в центрі селища Згурівка, в зручному місці для житлового будинку, але вже почала руйнуватися і основа і фундамент.
Zgurivska Rayonna Rada розповідає, що протягом 2015 – 2019 років направлялися неодноразові звернення до Київської обласної ради та облдержадміністрації з проханням про порушення клопотання перед Міністерством освіти і науки України, щодо передачі будівлі гуртожитку ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Згурівського району, з метою забезпечення житлом пільгових категорій населення, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, а також створення належних умов для залучення молодих спеціалістів до роботи в Згурівському районі. Зокрема, в січні-лютому 2020 року виконавчим апаратом районної ради направлено звернення до Народного депутата України Буніна С.В., але відповіді так і не отримали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/110237930_609467243280952_3595841889009766555_o.jpg)
Zgurivska Rayonna Rada
«Тому, наразі, розпочинаємо реальне повернення даного приміщення в розпорядження Згурівської громади, з подальшим його капітальним ремонтом та реальним відновленням в якості багатоквартирного житлового будинку, квартири якого підуть в розпорядження Згурівської об’єднаної територіальної громади.
На сьогоднішній день, готуються проекти повторних звернень до Міністерства освіти і науки України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, щодо передачі приміщення гуртожитку ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Згурівського району», - повідомили у районній раді.
Також там анонсували виїзне засідання сесії районної ради по даному питанню.
Раніше "Погляд" писав, що згідно постанові №3650 із 490 районів в Україні має утворитися 138.