У Яготинському районі бабуся влаштувала пожежу, щоб "викурити" лисиць
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/s1200.jpg)
Через лисиць-терористів, які за словами літньої жінки атакували її господарство, у селі Черняхівка вигоріло 1 га трав'яного настилу та близько 40 дерев.
Пожежники, які прибули на виклик не змогли переконати жінку у помилковості її дій. Тож бійці викликали представників місцевої Національної поліції, які в свою чергу склали адміністративний акт.
На даний час, пожежу, яку скоїла старенька гасять 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/viber_image_2020-04-03_1kk3-52-14.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/viber_image_2020-04-03_13-52kkkk15.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/viber_image_2020-04-03kkkk_13-52-15.jpg)