У Яготині відкрили дитячий будинок сімейного типу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/DSCN9763.jpg)
30 травня у місті Яготин урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу.
У будинку, який збудовано за кошти субвенції з державного бюджету проживає 8 дітей, 4 дівчинки і 4 хлопчика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/DSCN9776.jpg)
На урочисту частину завітали представники районної влади, депутати, волонтери та друзі родини, адже родина Роговців – це справжні герої сьогодення. Це дійсно великий подвиг взяти на виховання діток, які залишилися без тата і мами і дати можливість їм рости у справжній сім’ї, в любові, теплі, затишку і щасті!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG-d9eb48aac2e6793911f75742656f8832-V.jpg)