У Яготині рятувальники знищили артилерійський снаряд часів Другої світової
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0-02-0a-d2e5138119ef8836bc15f6f5226d76d1d1813d2b7d432fa49055db60c9776ed0_a954d337.jpg)
25 червня о 10:55 місцевий житель поблизу вул. Київська виявив підозрілий предмет та повідомив про це рятувальників.
До місця виклику було направлено фахівця Яготинського РС. Після проведення ідентифікації, стало відомо, що дана небезпечна знахідка – артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Силами групи піротехнічних робіт снаряд був вилучений і в подальшому знищений.
З місцевими мешканцями було проведено профілактичну бесіду, щодо правил техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.