У Яготині порушували передвиборче законодавство
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64905525_2333407683381057_2847718717754703872_n.jpg)
До поліції звернувся місцевий житель із повідомленням про те, що представники політичної сили розповсюджують агітаційні друковані матеріали передвиборчої агітації з порушеннями.
На думку заявника, який викликав поліцію, газета виготовлена з недотриманням вимог діючого законодавства (не вказано назву типографії та тираж).
Прибувши на місце правоохоронці з’ясували, що такий факт дійсно в агітаційному наметі має місце.
Було складено адміністративний протокол за ч.2 ст.212-13 Кодексу України про адміністративні порушення (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).