#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Яготин
Події

У Яготинській міськраді спростували інформацію про зупинку роботи маслозаводу

23.02.2022
Яготинський маслозавод наразі працює у звичайному режимі.

У Яготинській міськраді спростували інформацію про зупинку роботи маслозаводу - зображення

Про це повідомила пресслужба Яготинської міської ради, коментуючи інформацію про нібито призупинення діяльності підприємства.

У міськраді нагадали, що ще наприкінці грудня минулого року з’явилася інформація про те, що маслозавод не випускатиме продукцію через підвищення ціни на газ.

Зазначається, що на засіданні виконавчого комітету міськради директор із виробництва та якості компанії "Молочний альянс" Олександр Сіренко офіційно повідомив про те, що виробничі потужності Яготинського маслозаводу працюють за звичним графіком, а відвантаження готової продукції відбуваються вчасно.

Він також наголосив на тому, що листи, які оприлюднили у ЗМІ, були надіслані партнерам для інформування про критичну ситуацію всієї галузі. Сталося це через здорожчання газу у 9 разів, електроенергії – у 2,5 раза, таропакувальні матеріали подорожчали на 42%, а сировина – на 25%.

Раніше повідомлялося, що підприємства Київщини заборгували за газ 25 млн грн. Менше ніж за місяць сума боргу збільшився на 5 млн грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.